GRAFIK ZAJĘĆ


Harmonogram klubu Fit Expert


Szanowne Klubowiczki :) Niezależnie od posiadanego karnetu, jeżeli przyjdziesz do nas na zapisane wcześniej zajęcia aerobik (np. z listy rezerwowej lub spóźniona ;) ale zabraknie dla Ciebie miejsca na sali fitness możesz skorzystać zastępczo (nieodpłatnie) z dowolnej innej usługi (siłownia, cardio).


Opis poszczególnych zajęć pod grafikiem fitness

W zakładce OFERTA znajduje się komunikat w związku z COVID-19. Dla zachowania dystansu społecznego na podłodze sali fitness wytyczono miejsca dla ćwiczących.


REZERWACJA ZAJĘĆ FITNESS


zaznacz interesujące Cię zajęcia z instruktorem. UWAGA - z uwagi na ograniczenia związane z COVID-19 wprowadzamy żetony wstępu na zajęcia i prosimy o ich odebranie 5min. przed rozpoczęciem zajęć.


Godzina Poniedziałek
12 października
Wtorek
13 października
Środa
14 października
Czwartek
15 października
Piątek
16 października
Sobota
17 października
17:00 10:00
18:00 11:00
19:00 12:30
20:00 13:00
21:00 -

Posiadam kartę *
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
 

*te pola są wymagane

W PRZYPADKU ZMIANY PLANÓW PROSIMY ABY ODWOŁAĆ SWOJĄ REZERWACJĘ :)
(nieodwołując blokujesz miejsce innej zainteresowanej osobie)

dla karnetów ilościowych rezerwacje mogą być odwołane na min. 24 godziny przed zajęciami
* Rezerwacje można zgłaszać również mailem: kontakt@fit-expert.pl lub telefonicznie 500 149 473
** Rezerwacje są ważne do momentu rozpoczęcia zajęć. Rezerwacje spóźnione tracą ważność, a w przypadku karnetu ilościowego są pobierane automatycznie.          OPIS ZAJĘĆ FITNESS

(kliknij aby poznać szczegóły)STRONG by ZUMBA


Strong by Zumba - zajęcia łączą w sobie trening siłowy, plyometryczny, funkcjonalny oraz kardio idealnie zsynchronizowane z dynamiczną muzyką. W porównaniu do klasycznej Zumby w treningu Strong by Zumba praktycznie wyeliminowano ruchy opierające się tylko na tańcu. Ćwiczący pracują z wykorzystaniem masy własnego ciała poprawiając tonus mięśniowy i wytrzymałość organizmu. Strong by Zumba to trening intensywny - podczas zajęć można się uczciwie spocić oraz wypracować żelazną kondycję :) Podobnie jednak jak w przypadku klasycznej Zumby ważne pozostaje wyczucie rytmu. Ćwiczenia zazwyczaj wykonywane są dynamicznie - w rytm odpowiednio dobranej muzyki. Każdy skłon, podskok czy przysiad mają odzwierciedlenie w dźwiękach. Energetyczne brzmienia w tle wspomagają wykonywanie wymagających powtórzeń.


EASY BALL


EASY BALL to zajęcia z użyciem małych piłek. Zajęcia te są świetnym uzupełnieniem treningów wzmacniających - pozwalają nie tylko ujędrnić ciało, ale także uaktywnić mięśnie głębokie i poprawić koordynację. Ponadto trening ten wykorzystuje elementy strechingu i relaksacji, co redukuje bóle (np.kręgosłupa). Jeśli chcesz być w formie bez stosowania obciążeń - ten trening jest dla Ciebie!


ZDROWY KRĘGOSŁUP


ZDROWY KRĘGOSŁUP to zajęcia czerpiące z ćwiczeń wzmacniających mięśnie grzbietu i brzucha, pilatesu oraz stretchingu. Zajęcia te pomogą w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała i zapobieganiu bólom kręgosłupa. Szczególnie polecane osobom z siedzącym trybem życia. Zdrowy Kręgosłup to dobra inwestycja w Twoje ciało, zdrowie i samopoczucie!


Pilates


PILATES Jest to metoda mającą na celu stworzeniu równowagi w ciele. Jest treningiem 'dobrego samopoczucia'. Wpływa na to jak wygląda ciało, jak je odczuwamy i jak ono pracuje. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.


ABT


ABT (ABDOMINAL, BUTTOCKS, THIGHS = brzuch, uda, pośladki) - klasyczna rozgrzewka, po której następuje seria gimnastycznych ruchów i pozycji szczególnie nastawionych na mięśnie brzucha, pośladków oraz ud, idealnych dla rzeźbienia ciała. Gimnastyka nie jest ciężka, a powtarzając ją regularnie, osiąga się wynik w postaci silniej i kształtnej sylwetki.


ZUMBA


ZUMBA to inspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca mozyka stworzą niepowtarzalną atmosferę. Rytmy takie jak marenge, salsa, cumbia, reggeton, flamenco, samba, taniec brzucha porwą Cię do zabawy.


ABS


ABS (Abdominal Body System) to profesjonalny i bardzo rozbudowany trening mięśni brzucha. Jest on przystosowany zarówno dla początkujących osób, jak i dla osób bardzo zaawansowanych w trenowaniu mięśni brzucha. Schemat treningu został ułożony na Uniwersytecie Stanforda. Jego autorzy zapewniają, że 95% osób trenujących zestaw ćwiczeń ABS stwierdza zauważalne postępy już w ciągu pierwszych dwóch tygodni pracy. Zasadniczo zestaw ćwiczeń nie zajmuje więcej niż 6 minut, a powinno się go trenwać do 4 razy w tygodniu. Sekretem programu nie jest sam dobór ćwiczeń, a sposób, w jaki współdziałają one ze sobą: ich wzajemne oddziaływanie jest znacznie większe, niż z każdego z osobna.


TBC


TBC (TOTAL BODY CONDITIONING) to jedna z odmian aerobiku polegająca na rzeźbieniu mięśni całego ciała, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm szybkiej muzyki dyskotekowej. Dzięki TBC można zwiększyć wydolność fizyczną organizmu, wzmocnić siłę mięśni oraz poprawić koordynację ruchów. Ćwiczenia trwają najczęściej godzinę. W zajęciach TBC mogą brać udział osoby w każdym wieku.


STEP


STEP jest platformą, używaną w fitnessie do zajęć choreograficznych, kondycyjnych, jak również wzmacniających i rozciągających. Można zmieniać jego wysokość za pomocą stopni: 6'',8'',10''. Podstawowy trening polega na wchodzeniu na step, przy pomocy odpowiedniej techniki. W Polsce od kilku lat zajęcia na stepie cieszą się ogromną popularnością.

CELLU GO!


CELLU GO! (cellu kick!) - trening wzmacniający i kształtujący wszystkie grupy mięśniowe przy wykorzystaniu oporu własnego ciała. Trening skupia się szczególnie na okolicach ciała narażonych na odkładanie się tkanki tłuszczowej przyczyniającej się do powstawania celulitu (ramiona, pośladki, uda, brzuch). Trening stanowi doskonałe przygotowanie do zajęć wzmacniających na wyższych poziomach zaawansowania.


FUNCTIONAL STEP


FUNCTIONAL STEP - to połączenie zajęć STEP i TRENINGU FUNKCJONALNEGO. Dzięki regularnym ćwiczeniom poprawiamy nie tylko swoją sylwetkę, ale też kondycję. Trening ten ma na celu spalenie tłuszczu osiadłego głównie na pośladkach oraz udach. Ma też zwiększać wytrzymałość organizmu, wzmocnić mięśnie oraz poprawić koordynację ruchową, a przede wszystkim klient ma się dobrze bawić. Wzmacniamy również mięśnie odpowiedzialne za stabilizację stawów kończyn i kręgosłupa, w tym mięśni głębokich brzucha i pleców (tzw. core muscles) oraz wzmacniamy mięśnie – przede wszystkim mięśnie głębokie (stabilizatory) tułowia. Daje to poprawę sprawności ogólnej, lepszą koordynację ruchową i profilaktykę urazów i bólu pleców.


Hi-Lo


HI-LO ćwiczenia przy muzyce, łączące kombinację kroków i podskoków w układ choreograficzny. Zajęcia bardzo intensywne, wymagające dobrej koordynacji ruchowej i kondycji. Wzmacniają mięśnie nóg i pośladków.


Body Shape/Shape


BODY SHAPE to zajęcia mające za zadanie przede wszystkim kształtowanie naszej sylwetki. Rozpoczynają się rozgrzewką aerobową utrzymaną w zróżnicowanym tempie - od umiarkowanego do wysokiego, stosowanych również naprzemiennie. Podczas tych zajęć sięgamy po różne przybory, które maja za zadanie zwiększenie intensywności zajęć. Ćwiczenia zamknięte są w dużych seriach, koncentrujących się na poszczególnych grupach mięśni. Zajęciom towarzyszy cały czas odpowiednio dobrana muzyka, która wpływa mobilizująco.


Fat Burner/Fat Burning


FAT BURNER 'spalanie tłuszczu' to zestaw ćwiczeń wzmacniających połączonych z rozciąganiem. Działa głównie na dolne partie ciała: brzuch, biodra, uda, pośladki. Ma charakter aerobowy (tlenowy) – podczas treningu rozgrzejesz całe ciało, wzmocnisz układ oddechowy i krążenia oraz poprawisz koordynację ruchową. Intensywność zajęć jest dobrana w taki sposób, aby szybko zredukować poziom tkanki tłuszczowej. Zazwyczaj stosuje się podstawowe kroki taneczne i elementy sportowe połączone w prosty układ choreograficzny. Fat burning jest mniej intensywny od aerobiku, ale przynosi lepsze korzyści – modeluje bowiem całą sylwetkę, przy minimalnym obciążeniu mięśni i stawów.


POUND


POUND trening z wykorzystaniem specjalnie wyważonych pałeczek Ripstix®. Świetna alternatywa dla tradycyjnych zajęć fitness, nowość na polskim rynku, niezwykle popularny w USA. Niesamowity, energetyczny trening angażujący wszystkie partie mięśniowe, połączenie wzmacniania i cardio, gwarantuje setki spalonych kalorii i świetną zabawę!


aeroBOKS


aeroBOKS to bezkontaktowa wysokotlenowa forma zajęć fitness, która przynosi dużo radości. Trenujesz w grupie, wykonujesz ciosy, wykopy i uniki w rytm muzyki. Podczas intensywnego treningu ćwiczysz całe ciało, wzmacniasz mięśnie i dynamikę ruchów, poprawiasz motorykę ciała, spalasz kalorie, a przy okazji uczysz się podstaw samoobrony. Trening wydatnie wzmacnia kondycję oraz podnosi poczucie pewności siebie :)